Тернопіль отримає 17 нових тролейбусів навесні 2026 року
Тернопіль зробив великий крок у розвитку міського громадського транспорту: комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» скоро поповнить свій парк 17-а новими тролейбусами.
20 березня 2026, 08:41