У Тернополі нетверезий водій Jeep збив двох жінок і втік з місця ДТП
5 червня на вулиці Громницького водій Jeep, рухаючись заднім ходом, виїхав на тротуар і збив двох пішохідок — матір та доньку. Постраждалих госпіталізували.
05 червня 2026, 19:23