Передчасно померла завідувачка одного з відділень дитячої лікарні Тернополя
Передчасно відійшла у засвіти лікарка Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Волошин. Вона боролася з важкою хворобою.
20 грудня 2024, 17:08