Торік на Тернопільщині понад 300 водіїв втекли з місць ДТП
На Тернопільщині упродовж минулого року понад 321 водій втік з місць ДТП. На таких кермувальників, які перебували в розшуку, патрульні поліцейські адміністративні матеріали.
08 лютого 2025, 17:17