Після важкої хвороби відійшов у вічність священник з Тернопільщини
Після тривалої боротьби з важкою хворобою, не доживши кількох днів до свого 50-річчя, відійшов у вічність священник Василь Петрович — настоятель храмів у селах Оришківці та Волиця.
10 квітня 2025, 09:20