Внаслідок нічної атаки стався вибух на газопроводі в Тернополі: наслідки ліквідували
Вночі 25 травня окупанти били по Тернополю. Внаслідок влучання було пошкодження газової мережі, але наслідки оперативно ліквідували. Загрози витоку газу наразі немає.
26 травня 2025, 07:49