Ще 14 захисників України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя»
Під час 48-ї сесії міської ради депутати ухвалили рішення присвоїти звання «Почесний громадянин міста Тернополя» ще 14-ти військовослужбовцям, які віддали своє життя за Україну.
13 червня 2025, 10:52