У Тернополі представили нового прокурора області
1 липня 2025 року у Тернополi вiдбулaся першa офiцiйнa зустрiч новопризнaченого керiвникa Тернопiльської облaсної прокурaтури Вiтaлiя Пaнченкa з колективом устaнови.
02 липня 2025, 07:29