На Тернопільщині більшає хворих на COVID-19
На Тернопільщині більшає хворих на COVID-19. Про це написали на сторінці Тернопільського обласного центру контролю і профілактики хвороб в соцмережі Facebook.
25 серпня 2025, 19:08