«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Зрозуміє навіть дитина: тернополяни діляться у соцмережі новими мультфільмами від МОЗ про коронавірус (відео)

У Міністерстві охорони здоров’я створили на фоні спалаху нового коронавірусу два мультфільми: "Якщо ви захворіли" та "Як захиститись від коронавірусної інфекції COVID-19". Тернополяни активно поширюють відео у «Фейсбуці

 Як йдеться на сторінці МОЗ України у соцмережі, самолікування — не найкращий спосіб одужати. Для правильного діагнозу та подальшого лікування слід звернутися до свого сімейного лікаря чи терапевта.

У МОЗ зазначили, що не захворіти на коронавірус можна, якщо дотримуватися простих правил.

"Для профілактики захворювання коронавірусної інфекції COVID-19 слід дотримуватись стандартних рекомендацій: часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою; уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження", - сказано у повідомленні.

Пропонуємо увазі читачів сайту «Тернополяни» мультфільми віз Міністерства охорони здоров’я України, які дають відповіді на найпоширеніші запитання про міри запобіжних заходів, які убезпечать нас від коронавірусної інфекції:

 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі