«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Змагання з віндсерфінгу вперше проводять у Тернополі

Перший день всеукраїнського чемпіонату з віндсерфінгу, 7 червня. На Тернопільському ставі близько 30 спортсменів. Змагаються учасники у трьох вікових категоріях до 15, до 17 років та дорослі.

13-річна Аліна розповідає, вперше стала на дошку в 5 років. А професійно почала займатись цим спортом в 10 років. Відтоді здобула чимало призових місць, стала срібною призеркою та чемпіонкою України.

- Коли ти на воді, відчуваєш себе вільним. Ти наче птах, - розповідає вихованка водно-спортивної бази обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Аліна Нижегородова. - Я ще тут не наймолодша. Є дівчинка Єва. А є ще Анджеліка, їй 14 років. Ми змагаємось між собою серед дівчат.

Серед досвідчених спортсменів - тернополянка Євгенія Ренкас. Жінка розповідає, займала призові місця на всеукраїнських змаганнях, а також приймала участь в чемпіонаті світу та Європи.

- Я займаюся дуже давно, - каже вихованка водно-спортивної бази обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Євгенія Ренкас. - Мій батько був тренером, тому цей вид спорту. Захоплення, коли тебе несе вітер, це дуже цікаво. Я захоплена.

На літні змагання приїхали віндсерфінгісти з Києва, Полтави, Миколаєва, Донецької та Кіровоградської області. Є спортсмени і з Білорусі. Змагання такого рівня у нашому місті проводять вперше, розповідає директор водно-спортивної бази. І додає, триватимуть вони до 10 червня.

- Ми взяли на себе таку місію. Раніше для таких змагань їздили в Крим, потім в Одесу, Київ, Дніпро, Миколаїв, - каже директор водно-спортивної бази обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, тренер збірної України з віндсерфінгу Олексій Нижегородов. - Оскільки у нас дуже сильні спортсмени та найпотужніша школи, ми вирішили провести цей чемпіонат в Тернополі.

Впродовж 4 днів спортсмени змагатимуться у перегонах в різних дистанціях. По результатах літніх змагань судді визначать хто поїде на чемпіонат Європи серед юніорів в Ізраїль, а також на чемпіонат світу в Італію. А восени відбудеться завершальний чемпіонат. По його результатах сформують збірну України з віндсерфінгу на 2020 рік.

Тетяна Муран, "Т1 новини" (телеканал "Тернопіль 1")
http://ternopil1.tv/

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі