«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

«Зіб’ють, то зіб’ють. Вам яке діло?»: тернополяни масово порушують ПДР біля нового кільця на Крушельницької

На перехресті вулиць Богдана Хмельницького, Соломії Крушельницької та Родини Барвінських облаштували тимчасовий круговий рух автотранспорту. В подальшому там облаштують уже постійне кільце.

3 вересня на цій ділянці нанесли нову дорожню розмітку, а три пішохідних переходи зафарбували. Однак тернополяни продовжують переходити дорогу в цих місцях.

Чи повернуть пішохідні переходи на старе місце, та чим мотивують тернополяни свої порушення – запитував журналіст «20 хвилин».

Як повідомив начальник управління технагляду ТМР Олег Вітик, на даній ділянці світлофорів не буде. Дозвіл на облаштування постійного кільця мають надати поліцейські відділу безпеки дорожнього руху.

– Цей проєкт було створено для того, щоб розвантажити дану ділянку дороги, зменшити аварійність, – коментує речник патрульної поліції області Катерина Басалига. – Цей проєкт наразі на стадії розгляду у відділі безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції.

Але чи не стануть ці зміни причиною нових ДТП за участі необачних пішоходів – невідомо. Хоча розмітку пішохідних переходів зафарбували, а відповідні дорожні знаки прибрали – тернополяни продовжують переходити в цьому місці дорогу. Всього за 15 хвилин журналіст «20 хвилин» помітив, як у невідведених для цього місцях переходили дорогу близько 30 тернополян. На питання журналіста, чому пішоходи порушили правила дорожнього руху, люди відповідали по різному. Дехто казав, що не помітив змін, а деякі пішоходи розповіли, що про зміну дорожньої розмітки знають, але не мають часу обходити.

– Я знаю, це небезпечно, але я не лізу поперед машин, як роблять багато інших, – розповідає тернополянин Олексій. – Я зазвичай чекаю, поки автомобілі проїдуть і тільки тоді переходжу дорогу. Коли мені потрібно на вулицю Родини Барвінських – я йду по пішохідному переходу, а коли потрібно йти в сторону вокзалу – доводиться порушувати.

Багато людей почали скаржитися, що раніше перехід був зручний і було б добре, якби його повернули.

– Скільки років себе пам’ятаю, тут завжди був перехід, – розповідає терополянин Олександр. – Я думаю, що тут ще довго будуть ходити люди. Лиш би не було біди, бо молодь позатикає вуха навушниками і йде собі, ніби так і треба.

Варто зауважити, що неподалік є пішохідні переходи. Вони розташовані в 50 метрах від зафарбованих. Водії також по різному реагують на пішоходів. Дехто не зменшує швидкість, оскільки знаків поруч більше немає. Іноді водії призупиняються, щоб пропустити людей, а дехто сигналить та кричить на необачних тернополян.

– Я тут завжи ходив і буду ходити, – каже один з пішоходів. – Якщо зіб’ють, то зіб’ють, яке вам діло до того? То вже мої проблеми.

Як помітив журналіст «20 хвилин», у неналежних місцях дорогу переходять лише дорослі, дехто навіть з дитячими візочками. А от школярі виявились більш відповідальні. Діти переходили дорогу лише у відведених для цього місцях, навіть якщо доводиться йти трохи довше.

Вадим Єпур, сайт новин «20 хвилин»
te.20minut.ua/…/zibyut-to-zibyut-vam-yake-dilo-ternopolyani…

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі