«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Жителів Тернопільщини просять долучитися до збору артефактів та спогадів про події Революції Гідності

Державний архів Тернопільської області пропонує долучитися до збору фото-, аудіо-, відео та інших документів, свідчень, усних історій, які висвітлюють події Революції Гідності

– З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, пропонуємо долучитися до збору фото-, аудіо-, відео та інших документів, свідчень, усних історій, які висвітлюють події Революції Гідності, з метою їх систематизації та подальшого оприлюднення, – йдеться в повідомленні, яке оприлюднила Теребовлянська міська рада.

Зібраними документальними матеріалами буде наповнена архівна збірка про Героїв Небесної Сотні, яка зберігається у архівному фонді “Збірка документів про Героїв Небесної Сотні Революції Гідності та бійців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України, з Тернопільщини” державного архіву області (ф. 3544).

До речі, такі документи розміщені на сайті державного архіву області у розділі «Героїка» та доступні також для ознайомлення у читальному залі архіву.

Координатор проведення збору документів – Іванна Гардамала, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства держархіву області, контактний телефон (0352) 52 26 18, e-mail: gardamala@gmail.com

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі