«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Жителів Тернопільщини, які не матимуть при собі документів, забиратимуть у відділок поліції

На Тернопільщині з 19 червня почнуть працювати додаткові наряди патрульної поліції. Вони цілодобово перевірятимуть документи у всіх громадян. Групи складатимуться з працівників військкомату, військової служби правопорядку, поліції та тероборони.

Про це повідомив під час брифінгу 16 червня голова Нацполіції області Олександр Богомол, пише "Терен".

У воєнний час всі громадяни, які перебувають на території Тернопільської області, повинні мати при собі документи. Це може бути паспорт або посвідчення водія, також документи у застосунку “Дія”, - каже він.

Це зробили для застереження диверсійної діяльності, профілактичної роботи щодо вчинення правопорушень та виявлення переселенців, які не стали на облік  в органах місцевого самоврядування та у військкоматі.

На жаль, ми маємо декілька випадків, коли переселенці хуліганили на території області. Останній випадок стався у парку Національного відродження, коли група харків’ян у нетверезому стані билися між собою. У одного з них перелом черепа. Зараз проводиться розслідування, - розповідає Олександр Богомол. - Таким чином, ми будемо спонукати усіх до дотримання дисципліни та правопорядку.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі