«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Зеленському довіряють 58% опитаних мешканців західних областей, — КМІС

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

Такими є дані опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), пише Фіртка.

У КМІС нагадують, після повномасштабного російського вторгнення рівень довіри до президента України Володимира Зеленського зріс до 90%.

Водночас до кінця грудня 2023 року рівень довіри знизився до 77%, до лютого 2024 року — до 64%, до травня 2024 року — до 59%.

Натомість між травнем і вереснем 2024 року показники практично не змінилися і наразі 59% українців довіряють Зеленському, 37% — не довіряють.

Як зазначають експерти, у всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.

Дещо вирізняється на тлі інших Схід, де 51% довіряють і 45% — не довіряють. В інших регіонах довіряють дещо більше — 58-62% проти 35-38%, які не довіряють.   
Так, зокрема 58% мешканців західних областей довіряють Зеленському, 38% — не довіряють.

У КМІС також додали, що більше довіряють президенту ті, хто вважає, що Захід хоче справедливого миру для України — 69% серед них довіряють проти 29%, які не довіряють. 

Серед тих, хто вважає інакше, і тих, хто не зміг визначитися із відповіддю на це запитання, 50% і 47% відповідно довіряють президенту, не довіряють — 48% і 42% відповідно.


Довідково: опитування провели упродовж 20 вересня — 3 жовтня 2024 року.

Методом телефонних інтерв’ю  на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) у всіх регіонах України (підконтрольна Уряду України територія) опитали 2 004 респонденти.

Опитування проводили з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України, яка контролювалася Урядом України.

До вибірки не включали жителів територій, які тимчасово не контролюються владою України (водночас частина респондентів — це ВПО, які переїхали з окупованих територій), а також опитування не проводили з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.
 

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі