«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Заторів поменшає: у Тернополі на вул. Тарнавського збудують ще одну смугу руху

Сьогодні спливає кінцевий термін подання заявок на капітальний ремонт ділянки дороги вул. Тарнавського (від просп. Злуки до вул. Київської). Завтра у Тернополі проведуть аукціон, на якому і оголосять переможця, який візьметься за виконання робіт.

До слова, сам тендер — на 23 млн. 954 тис. 832 грн. Замовником робіт є  комунальне підприємство облради КП“Тернопількомунінвест”. Ініціатором капремонту виступила Тернопільська міська рада. Як розповідають у мерії, це потрібно для того, аби частково вирішити проблему заторів у місті.

– Під час капремонту проведуть розширення дороги, в результаті якого збудують ще одну смугу. Довжина ділянки ремонту – 1 км 138 м. Загальна площа розширення проїзної частини, в тому числі з тротуарами та зеленими насадженнями – 2 тис. 889 кв. м., — розповідає Terminovo заступник директора КП “Тернопількомунінвест” і голова тендерного комітету Павло Чуй.

Отож, на Тарнавського, окрім збільшення смуг руху із трьох до чотирьох та ремонту існуюючих, проведуть і ряд інших робіт: відновлення покриття верхніх шарів, ремонт з’їздів, облаштування тротуарів, зелених зон, будівництво підпірної стінки, встановлення двох зупинок громадського руху, шість острівців безпеки, заміна двох старих світлофорів на нові. Згідно технічного завдання закупівлі, загалом там мають провести 643 найменування робіт, на які витратять майже 24 млн. грн. До слова, серед зазначених робіт – вирубка 162 дерев та кущів.

Кошти на ці роботи надійшли з державного бюджету, тому закупівлю оголосило комунальне підприємство облради, яке також здійснюватиме технічний нагляд та весь супровід будівництва. Міськрада ж виготовила лише проектно-кошторисну документацію. 

У мерії Тернополя додають — попри те, що поточний ремонт на Тарнавського робили у 2019-му, не варто плутати його з капітальним, якого не робили більше десяти років. Це зовсім інші масштаби робіт і, відповідно, суми тут значно серйозніші.

За попередньою інформацією, ремонтні роботи на Тарнавського планують розпочати наприкінці липня-початку серпня. Термін виконання робіт – до 31 грудня 2020 року.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Наливайко Діма
30 червня 2020 р. 00:37
лежачого поліцейського біля 11 школи заберіть і не буде пробок Дорога там нормальна
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі