«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

З тераси ресторану «На небі» випав чоловік. Фото

Інцидент стався близько опівночі. За 5 хвилин на місці була поліція та рятувальники. Про це повідомив очевидець подій Андрій.

В 00.30 рятувальники за допомогою драбини зняли чоловіка. А невдовзі його посадили у поліцейську машину і, ймовірно, повезли до відділку, повідомляє "20 хвилин"

Чоловік злетів чи випав з тераси ресторану «На небі». Інцидент трапився близько опівночі,14 вересня,на вул. Кульчицької.

- За хвилин 5 на місці була поліція, невдовзі – рятувальники, - розповів Андрій. - Вони оцепили територію під входом. В ресторан вхід не перекривали, проте на терасу, де все трапилось, не пускали. Внизу чимало людей, які спостерігають за всім, що відбувається.

Очевидці кажуть, що чоловікові нібито стало погано, його нудило. Він, побивши вікна, випав з тераси і злетів на дашок сусіднього будинку. Приблизно з 6 на 4 поверх.

О 00.35 врятованого чоловіка забрала поліція. Свідки події відчинили двері поліцейського авто і робили з врятованим чоловіком селфі. Словом, герой дня, сумно пожартував тернополянин. 
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі