«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

З 1 червня залізниця відновить пасажирські перевезення

Чергове пом’якшення карантину МОЗ планує з 1 червня. Зокрема планують відкрити басейни та запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

В МОЗ зазначають, до наступного, третього, етапу послаблення карантину Україна перейде за умови сприятливої епідеміологічної ситуації. В такому разі відновлять роботу басейнів і спортзалів, відвідування освітніх занять у групах не більш ніж 10 людей, наприклад, розпочнуть роботу автошколи.

А також запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом. Стосовно басейнів і спортзалів, то у МОЗ пообіцяли невдовзі опублікувати на сайті рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власники вирішать відкрити спортзал або басейн – Басейни ми раніше не розглядали для відкриття на третьому етапі пом’якшення карантину, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

  – Але нові дані, які сьогодні з’явилися щодо поширення коронавірусної хвороби, щодо можливості поширення збудника коронавірусу через водний шлях передачі – зокрема, у воді, яка підлягає постійній дезінфекції, – дозволяють нам розпочати роботу спортивних залів і басейнів у разі, якщо будуть дотримуватися протиепідемічні норми. Подальше послаблення карантинних обмежень в областях можливе за трьох умов. Йдеться, зокрема, про такі: загальна кількість нових випадків коронавірусу за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менш як 12 людей на 100 тисяч населення. завантаженість ліжок у лікарнях, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Цей показник має бути менше ніж 50%. середня кількість ПЛР-тестувань (понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів)

Джерело

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі