«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Водій вигнав 80-річну бабусю з маршрутки

Інцидент трапився у п'ятницю, 14 вересня близько 10.00 на зупинці "Педуніверситет". Про нього написали очевидці у спільноті "Громада Тернополя".

“Тільки що на зупинці Педуніверситет мала просто ужасну ситуацію. Жінка років 80-ти сіла в маршрутку 16 номер ВО 0230 АА жовтого кольору. було 9:58, шофер почав до неї кричати, що він не буде до 10:00 бабів возити. Не полінувався, вийшов з свого місця, обійшов автобус і витягнув тоі бабці сумку і кинув на асфальт. А тепер їдьте, каже. Я підбігла, кажу -  що робите, я заплачу за неї. Люди в маршрутці теж почали обурюватися. Я сказала, що буду писати скаргу до його начальства. Він бігом сів і поїхав. Не встигла сфотографувати, але запам‘ятала номер і шофера", - пише у спільноті Наталія Кіндрацька,пише "20 хвилин"

Очевидиця додає, що водій на вигляд років 45-ти, середнього зросту, з короткою стрижкою, в одязі бежевого кольору. -

"Що надалі трапляються такі конфлікти, для мене дивно, - коментує начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язкуміської ради Ігор Мединський. - Адже кожен пенсіонер та пільговик має свій електронний квиток. Можливо, ця жінка не мала е-квитка, бо не є офіційно зареєстрована у місті Тернополі. Це могло стати причиною конфлікту. Потрібно з’ясовувати всі деталі."
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі