«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

В Тернополі побували актори першого українського фентезі

Учора до Тернополя завітала знімальна група та актори першого українського фентезі «Сторожова застава». Сімейний фільм про переміщення у часі та історичних персонажів зібрали у «Сінема Сіті» повний глядацький зал.

Над найочікуванішим фентезі «Сторожова застава» працювали виключно українські кіновиробники та актори. Шалений ажіотаж фільм викликав у юних тернополян, які брали участь у конкурсі за кращу ілюстрацію. А учні Тернопільської кіношколи мали змогу відвідати майстер-клас від головних акторів, пише "В курсі". 

Як наголосила акторська команда, вони щиро вражені талановитими глядачами і їх оригінальним баченням фільму, оскільки від тернополяток було понад вісімдесят робіт.

Також секретами зйомок й враженнями від роботи ділились на прес-конференції актори-дебютанти Даниїл Каменський (Вітько) та Єва Кошева (Оленка), професійні актори театру і кіно, серед яких Олег Волощенко (Ілля Муромець), Роман Луцький (Олешко) та режисер Юрій Ковальов.

«Це був непростий шлях, який ми пройшли разом з нашою крутою командою. Дякую всім і кожному з цих людей. Дуже сподіваюсь, що фільм сподобається – для цього ми викладалися повністю. Приходьте всією родиною та подивіться, що з цього вийшло!»- заохочує до перегляду фентезі режисер фільму Юрій Ковальов.

Опісля присутні переглянули захоплюючу кінострічку та ділились схвальними відгуками. Абсолютно кожен мав змогу зробити фото вже з улюбленими героями та виразити свою прихильність.

Наразі зупинятися на досягнутому автори стрічки не збираються. Сьогодні, хоч і неголосно, але вже починають говорити про другу частину.

Додамо, що «Сторожова Застава» – український фільм-фентезі, знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. У широкий прокат він вийшов 12 жовтня. Це історія про звичайного хлопчика Вітька, який під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, у розпал вирішальної битви Добра і Зла. Зйомки тривали 58 днів на понад 10 локаціях: скелі Довбуша у Карпатах, Лиса гора у Києві, музей побуту «Пирогово», павільйон студії FILM.UA та інші. Стрічка знята студією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі