«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

В окопах під землею, без світла й опалення - ціна спокійного неба у Тернополі (ВІДЕО)

Життя та побут на передовій тернопільських військових

За будь-яких умов тернопільські військові гідно виконують завдання, захищаючи Україну, пишеТ1

Окопи, багнюка та армійці не нарікають, справляються з труднощами. Якою ціною дається захист рідної держави, далі у сюжеті.

"Прийшла весна і все тане, тож болота чимало, але дітись нікуди", - це про життя тернопільських військових, які зараз на передовій.

Умови не найкращі, але до таких буднів хлопці звикли. Живуть, без перебільшення, під землею, на глибині 5 метрів. Військовий за позивним Біллі розказує, мають кухню з газовими камфорками, імпровізований стіл. Окопи і бліндажі військові робили самі, без спеціальної техніки, лише киркою, лопатою, молотком.

А світло там лише від акумуляторних батарей і дизельного генератора. Хлопці мають буржуйку, показують спальні місця. Та спати вдається не завжди. Наші хлопці повинні бути на поготові. І вдень, і вночі їх обстрілює ворог. "У нас завжди тут напружено на передовій, ведуться обстріли, як і забороненими мінськими домовленостями озброєнням, так і крупнокаліберними кулеметами", розповідає тернопілський військовий з позивним "Йожик".

Цілодобово наші захисники стежать за ворожими укриттями, виявляють противника. А ворог продовжує порушувати усі домовленості.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі