«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

В одному з районів Тернопільщини автодорога рясніє ямами

Поїздка по дорозі у Бучацькому районі на Тернопільщині – не з приємних, адже в окремих місцях на один квадратний метр автошляху – декілька ям.

Так, у соцмережі Фейсбук Ihor Farbota поділився світлинами ямковості на дорозі у селах Ріпинці та Помірці на Бучаччині. На фото можна чітко побачити, що асфальтне покриття значно потріскане та покрите глибокими дірами. Водій дивується, наскільки безвідповідально місцеве керівництво може відноситися до ремонту шляхів в області, пише сайт Тернополяни

Варто додати, що дорогу у цьому районі обслуговує фірма "Глобал Білдінг Інжинірінг", яка виникла на Тернопільщині на початку минулого року. В її засновниках – помічники нардепа Заставного і бізнес-партнери Ігоря Вонса по фірмах МЕНС, Менс-таксі і т д. Претендентом на отримання бюджетного фінансування Глобал Білд виступає не вперше. Ще минулого року, Глобал Білд брав участь у численних тендерах Управління Капітального будівництва Тернопільської ОДА (Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям, реконструкція дахів, роботи з реконструкції котелень тощо).

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі