«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“В когось нюх та смак пропали, в інших нестерпні головні болі, температура”: спалах коронавірусу у БК “Тернопіль”

Головний тренер БК “Тернопіль” Дмитро Забірченко прокоментував ситуацію зі спалахом коронавірусу, яка склалася в команді.

“Всі відчувають себе по-різному. В когось вже нюх та смак пропали, у когось нестерпні головні болі, ще в когось стрибає температура. Вранці – 36,6, ввечері може бути 38,2. Чому так – невідомо. Але всі п’ють вітаміни та інші препарати згідно з лікувальним протоколом. Всі ізольовані, госпіталізації поки ніхто не потребує, Погляд.

Лише Кальніченко та Югба переносять хворобу безсимптомно.Вийшло так, що станом на 16-у годину 12 листопада, коли в нас повинна була відбутися гра в Києві, в нас було шість гравців з температурою.

Хворих ми відправили додому на нашому автобусі, а тих, в кого не було температури, – потягом. Вже в потязі о 20-й годині піднялася температура ще в двох гравців. Тому з Києва здоровими повернулися лише четверо гравців, разом із Пашею Буренком, який їхав до доктора з приводу травми та не мав грати.

Врешті решт ці четверо також захворіли. Тож наразі нам буквально ніким грати. Що стосується тренерського штабу, я перехворів на коронавірус раніше, в мене ще є антитіла, але про всяк випадок також здав тест і чекаю відповідь.

Асистенти Ігор Білоус та Євген Ворнік захворіли разом з командою. Доктор ще поки тримається. Кольченко в нас захворів на коронавірус вже вдруге. В перший раз в нього не виробилися антитіла.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі