«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Уже відома дата проведення операції дворічній Надійці Славко

Ініціатори порятунку малечі просять молитовної підтримки, бо через стан здоров’я дитини одну операцію вже довелось відкласти. Медики, які оперуватимуть, відзначають надзвичайну складність операції.

Небайдужі люди вже зібрали для порятунку малечі з багатодітної родини близько 400 тис. грн. Одноразові перекази були від 3-5 грн і до 15 тисяч, пише 20 хвилин

Стала відома дата проведення операції дворічній Надійці Славко. Дитині видалятимуть пухлину на личку 12 листопада. Це буде перша операція, скільки буде потрібно оперативних втручань та медичних маніпуляцій після неї – поки невідомо.  

Першу операцію проведуть у клініці Валіхновського у столиці. Оперуватимуть за рахунок закладу. Всі решта операцій та процеси реабілітації проводитимуть за рахунок коштів, які зібрали небайдужі до дитячої проблеми люди.

Нагадаємо, Надійці Славко два рочки. Вона народилась з пухлиною на обличчі. Останнім часом пухлина стрімко росте, малеча ще й почала задихатись. Тому часу на порятунок мало.

 - Ми всім щиро дякуємо, хто відгукнувся і донині допомагає грошима на лікування Надійки Славко, - каже ініціатор допомоги дівчинці Володимир Соботяк. – Найменші суми, які люди жертвували – це 3-5 грн. Двічі скидали навіть по гривні. Ми ж всі розуміємо, що коли надходять такі платежі – значить, люди віддавали мало не останнє. Аби бодай таким чином допомогти малечі і долучитись до порятунку її життя. Найбільше за один платіж перерахували 15 тис грн.

Володимир Саботяк каже, що веде щоденний облік коштів, все фіксує – як надходження платежів, так і витрати. Станом на 6 листопада вже зібрали близько 400 тис грн. Майже 10 тис грн. вже витратили на поїздку родини Славко до столиці у жовтні, коли була призначена попередня операція, однак, її довелось відмінити. Адже в Надійки виявили запалення. Після цього станом здоров'я дитини опікувались медики обласної дитячої лікарні.     

- Ми щиро дякуємо керівництву і лікуючому лікарю обласної дитячої лікарні – вони та тому етапі зробили все, що могли і пролікували малечу, - каже Володимир Соботяк. – Все лікування відбувалось за рахунок закладу. Проте зараз Надійка готова до оперативного втручання.

Вже 11 листопада Надійка має бути в Києві. Поїде на операцію, скоріш за все, з татом. Адже мама опікуватиметься ще чотирма дітками родини, в тому числі і кількамісячною сестричкою тут, вдома. У столиці вже попередили, що операція буде дуже складною, тому готуються до можливих ускладнень. Ініціатори лікування Надійки Славко просять і молитовної підтримки для дитини. Небайдужі до долі Надійки люди продовжують збір коштів. Адже операцій буде кілька, та й реабілітація – тривала. А родини на ці потреби зовсім немає грошей.

Довідка

Картка ПриватБанку: 5168 7427 2388 3413, Соботяк Володимир Михайлович.

Також можна перераховувати за реквізитами: р/р 2924 4825 5091 00 в АТ КБ "Приватбанк" МФО 305299 ЄДРПОУ - 14360570.

Повідомляємо рахунки для тих, хто перебуває за межами країни та має бажання теж внести пожертву: в доларах США: JP MORGAN CHASE BANK, NEW YORK, USA SWIFT: CHASUS33, ACCOUNT: 0011000080 

В Євро: COMMERZBANK AG, FRANKFURT/MAIN, GERMANY, SWIFT: COBADEFF, ACCOUNT: 400886700401 В призначенні вказувати: на лікування Славко Надії.

Отримувач: Соботяк Володимир Михайлович, тел.: 067-332-4728.

Володимир Саботяк обіцяє контролювати процес і звітувати про зібрані та витрачені надходження на власній сторінці у Фейсбук.
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі