«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

"Уже два роки Артемчика немає з нами": чи понесуть покарання лікарі, яких звинувачують у смерті дитини

Серце трирічного Артемка Качури перестало битись 5 червня 2018 року. Батькам озвучили діагноз - менінгіт.

Майже два роки тривало розслідування, щодо халатності лікарів. За цю справу не хотів братись жоден місцевий адвокат. Але винних в смерті хлопчика таки знайшли, пише 20 хвилин

- Це була радість нашого життя, - писала раніше мама хлопчика Надія Качура. - Без нього у домі пусто і на душі пустота... І невже за цю халатність і байдужість, яка позбавила нашу дитину життя не буде ніхто покараний?

Нагадаємо, Артем Качура помер 5 червня 2018 року в реанімаційному відділенні Тернопільської міської лікарні.  Попередній висновок лікарів – «гострий гнійний менінгоенцефаліт». Хлопчикові було 3 роки 8 місяців.

Діагноз батькам повідомили лише за кілька годин до смерті. До того дитина майже 2 доби перебувала під наглядом лікарів, які діагностували ГРВІ, ангіну, отруєння. Артемчика в лікарню забрали лише за четвертим викликом швидкої. 

"Кожен допит дуже важкий"

Минуло вже майже два роки, а журналісти і досі пам'ятають ту страшну новину та сльози рідних, які не могли повірити у те, що сталося. 

Як розповідає тітка покійного хлопчика Анастасія, для їх родини цих два роки були справді важкими. 

- Ми були на допитах. Знаємо, що звинувачують двох лікарів, - розповідає жінка. - Остаточного суду ще не було. Наступне засідання має бути десь всередині літа. Більше нічого по справі ми не знаємо. Це тягнеться два роки. Ми змінювали адвокатів. Жоден юрист з Тернополя не хотів братись за нашу справу, бо там задіяна медична реформа. 

Кожен допит, за словами жінки, для її родини дуже важкий.

- Ми розуміємо, що дитину ніхто не поверне, але може це не допустить інших таких випадків, - каже пані Анастасія. - У моєї сестри, мами Артемчика, дуже погіршилось здоров'я за цей час.  PROMO CONTENT 5 речей, на які непристойно багаті люди витрачають шалені гроші

Чи покарають винних?

Як повідомляли раніше "20 хвилин", Двох лікарів медичного закладу м.Тернополя судитимуть за неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що призвело до загибелі дитини.

- Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником) стосовно двох лікарів  одного з медичних закладів Тернополя, повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області. За версією слідства, чотирирічний хлопчик помер через неправильно надану медичну допомогу у червні 2018-го року. Хвору дитину доставили бригадою Тернопільської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги в одну із тернопільських лікарень. Несвоєчасна діагностика захворювання дитини та відсутність адекватного лікування від початку захворювання спричинила смерть малолітнього. Розслідування завершили.
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі