«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Увага! Масово зламують акаунти у Facebook: у мережі поширюють попередження про хакерські атаки

Вже кілька днів поспіль у мережі Facebook поширюють попередження про масові хакерські атаки.

Зловмисники нібито зламують обліковий запис, тобто сторінку користувача, а потім на основі отриманих даних створюють фейковий профіль.

Щоб попередити хакерську атаку люди масово почали поширювати у мережі Facebook оголошення: 

УВАГА!!!!
Всіх своїх ФБ-друзів попереджаю: майже всі профілі (акаунти) на Фейсбуці хтось зламує. Профільну фотографію і ваше ім'я використовують для створення нового профілю (облікового запису) на Фейсбуці. Потім ці "хтось" захочуть стати "друзями" ваших друзів. Ваші друзі вважають, що це ви і приймають запрошення. Щойно це станеться, "пірати" можуть писати, що хочуть, від вашого імені !!!
Прошу ВАС, знайте, у мене НЕМАЄ планів відкривати новий профіль на Фейсбуці, тому, будь ласка, не приймайте від мене 2-го запрошення !! Поділіться цим текстом на своїй сторінці, щоб попередити всіх своїх друзів! Не надсилайте копію цього повідомлення далі і не натискайте на кнопку "поділитися". Просто скопіюйте текст і виставте на своїй сторінці.

Додамо, що  найпопулярніша соціальна мережа у світі піддалася атаці з боку хакерів, скориставшись вразливістю безпеки. Внаслідок злому особисті дані 50 мільйонів користувачів виявилися під загрозою.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі