«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Уряд обіцяє об`єднати дві платіжки за газ

У Кабінеті міністрів України обговорюють процес об'єднання двох платіжок за газ - за транспортування і безпосередньо послугу, в одну.

Про це в ході години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. При цьому він зазначив, що послуги залишаться розділеними відповідно до вимог європейського ринку, пише ДОБА

"Дві платіжки - це правильний крок, але дійсно, вірніше було б, щоб людина отримувала їх одночасно і одним документом. Тобто правильно розділити ці послуги, але одночасно організувати платіжки за них в один документ", - заявив глава уряду.

За його словами, рішення розділити платіжки за газ і його транспортування прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) і після цього були проблеми з комунікацією щодо цього питання.

"Ми формуємо політику в цій сфері. Тому найближчим часом зробимо все, щоб оптимізувати і подавати людям інформацію в доступному, зрозумілому і вірному вигляді. Це питання комунікації", - додав Гончарук.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі