«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Унікальні кадри з інфекційного відділення тернопільської лікарні (ВІДЕО)

Станом на 18 травня у Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги на лікуванні перебувають 11 пацієнтів з підтвердженим Covid-19 та 5 осіб – з підозрою.

Про це журналістам “Файного міста” повідомив директор медичного закладу Ярослав Чайківський. За його словами, стан хворих середньої важкості, у більшості із них діагностували пневмонію.

“У переважної більшості із них є пневмонії одно- та двосторонні. Стан середньої важкості, вони отримують відповідну терапію. Динаміка захворювання позитивна. Хворі не потребують кисню. Тільки один пацієнт, який з підозрою, перебуває на проточній подачі кисню через назальні трубки”, – повідомив директор Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

За словами лікаря, пік захворюваності на Covid-19 у Тернополі припав на кінець квітня початок травня. На стаціонарному лікування тоді перебували одночасно 30 пацієнтів. Працівники медичного закладу працювали у посиленому режимі.

На сьогодні лікарні Тернополя повністю забезпечені всіма необхідними засобами для лікування хворих на Covid-19. Лікування хворих – безкоштовне. За необхідності медичний заклад готовий тестувати працівників кожні 5 днів, як цього вимагають карантинні заходи.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі