«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Український Таїланд: рай на землі в кількох кілометрах від Тернополя (фоторепортаж, відео)

Аби відпочити у Таїланді тернополянам не обов’язково їхати за кордон. Достатньо відправитися у Кам’янець-Подільський район, що набагато ближче.

Йдеться про село Врублівку Хмельницької області. Місцину вже прозвали українським Таїландом, а все – через унікальну природу та кілька шикарних готелів, пише ТЕРЕН

Український Тайланд: рай на землі в кількох кілометрах від Тернополя (фоторепортаж, відео)

Перша згадка про село датується 1469 роком. На цьому історичні цінності, на жаль, завершуються. Однак щороку місцину відвідує понад 20 тисяч туристів не лише з усіх кутків України, а й з-за кордону.

Усе це через неймовірну природу, розваги, хороший відпочинок та можливість зробити величезну кількість фото.

На березі Дністра збудовано готельно-ресторанний комплекс. Тут і альтанки, і басейни, і майданчики для активних занять, і фуршетні зали, і сани з банями тощо.

Місцина доволі популярна, тому бронювати номера треба як мінімум за місяць наперед. Щодо цін – найдешевше за двомісний стандарт доведеться заплатити 850 грн/доба. Це вже зі сніданком.

До слова, тут навіть проводять весільні церемонії. Для цього створено спеціальний майданчик на воді.

Любителі полоскотати нерви можуть зайнятися скелелазінням. Однак про спорядження треба подумати самотужки.

Затяті рибалки та любителі спокою «подалі від людських очей» можуть орендувати човен, або ж відправитися у кількагодинну екскурсію катером. За перше доведеться заплатити від 100 гривень за годину, за друге – від 50 за «сеанс».

А от фанатам фотографії тут буде важко, адже концентрація краси та «вдалих місць» настільки велика, що можна дістати нервовий зрив. Принаймні для тих, хто буде чути «сфоткала».

Дістатися до цієї краси з Тернополя можна так: поїздом чи автобусом до містечка Чемерівці. Звідти маршрутним таксі до села Врублівці. Поїздка триватиме понад три години.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (2)
Олег Кочан
18 лютого 2020 р. 09:41
Фігня дика.Кухня ужасна
Stepan Tkhir
22 лютого 2020 р. 00:20
Жахливі умови проживання, усюди брудно, жахливе ставлення персоналу, дуже поганий стан дороги, взагалі не вартує своїх грошей. Власникам наплювати на сервіс, лише б викачувати гроші з клієнтів. З позитивного - лише природа кругом.
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі