«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Зборові 1,5-річній дитині не надали необхідну медичну допомогу

Про випадок у мережі написала мама дівчинки - Galina Bezpalko.

"Хочу поділитися ситуацією, яка сталась сьогодні вночі з моєю 1,5 річною дитиною у м. Зборів. Постараюсь максимально лаконічно.

В 3 год ночі телефоную на швидку, в дитини сильний задушливий кашель, соплі, дитина душиться. Більше жодних симптом. Приїжджаємо у лікарню, прийшла черговий лікар Паращук Христина Миколаївна. Говорю її симптоми, і тут у мене шок. Мені дають питання чому з такими симптомами я звертаюсь до них? Чому не телефоную до свого лікаря дільничого ( лікар мій у Тернополі, так як ми не проживаємо у Зборові, а у Тернополі), 3 година ночі!!! Чим мені може допомогти мій лікар коли дитину душить? Ситуація далі. Мені говорять, ми приймаємо у критичному стані осіб. Дитину навіть не обстежили. Дитячого педіатра не викликали!

Натомість наголосили, що ліків не мають, ну і аптеки цілодобової немає.

Вийшла я з дитиною до скорої з надією що нас хоча б завезуть додому, не везуть, навіть якщо ти сама з дитиною. Повернулась, щоб викликали таксі, почула як «обговорюють» моє звернення за допомогою і таксі в ночі нема. І з дитиною на руках в 3 годині ночі я пішла додому. Дома дитині стало ще гірше, почалась рвона. Я одразу на Тернопіль, тут прийняли і оглянули, поставили діагноз і дякувати Богові зараз ми під контролем лікарів.

Звертаюсь до батьків!!!!!

Не гайте час, навіть по зверненні вам не завжди допоможуть і це плачевна ситуація.

Тільки ви можете допомогти своїй дитині, не чекайте на « критичні ситуації» ми не знаємо наскільки вони близько до нас!!!, - написала Галина Безпалько". 

Solomia Besh

Соромно за вас Шановні Працівники Лікарні!!

На місці цієї молодої жінки міг би бути кожен з нас

Galina Bezpalko

 , ви молодець , що написали цей пост

Irina D'elia ProtsykДупа а не лікарі. Аби на лапу взяти. (Не всі) дитині не допомогти. Це взагалі. Позорищеее. Без совісті.

Таня Білая в шоці Браво, Христина Михайлівна! це ж дитина, якій треба допомога! чому люди такі черстві?цікаво, як лікарю потім спалося, знаючи, що дитинці треба було допомоги

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі