«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Вишнівецькій громаді на Тернопільщині попрощалися з Героєм сучасності Сергієм Степанюком

Коли росія розпочала повномасштабний наступ на Україну, Сергій Степанюк був на заробітках у Польщі. Повернувся одразу і вже 6 березня пішов захищати рідну землю, свою родину і нас з вами.

Сергій Степанюк народився у 1979 році у Луцьку. З 2000 року проживав у селі Дзвиняча Вишнівецької територіальної громади Кременецького району. Тут у нього була гарна, любляча сім’я, про яку він особливо турбувався.   

Ще 9 травня Сергій розмовляв з рідними, а наступного дня Героя не стало: чоловік загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу  в районі населеного пункту Павлівка Донецької області на одній з   «нульових» позицій, там, де найгарячіше, де протягом багатьох днів українські військові утримували позиції, даючи гідну відсіч потужному агресору.

  «Сергій був чудовою людиною, люблячим чоловіком і батьком. У померлого залишилися дружина, мати, троє дітей, дворічний внук Давидко.

 Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Герої не вмирають, вони стають янголами і продовжують оберігати свою землю з небес. 

Сьогодні, 13 травня, мешканці Вишнівецької громади живим коридором зустріли свого Героя. Тисячі людей, земляки від Раківця (при в’їзді в громаду) до села Дзвиняча, стоячи на колінах, провели в останню дорогу захисника України. 

Будучи справжнім патріотом, Сергій не зміг залишитися осторонь, спостерігаючи, як російський окупант нищить все близьке українському народу. 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі