«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У тролейбусах по 8 гривень, а в маршрутках по 9, — з листопада проїзд у Тернополі здорожчає

З 1-го листопада у Тернополі здорожчає проїзд. Про це повідомили сьогодні, 30 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Зокрема, у тролейбусі з карткою тернополянина проїзд буде коштувати 5 гривень. Якщо ви оплачуєте банківською карткою, або електронним квитком — 6 гривень, а готівкою 8 гривень. 

У маршрутках проїзд традиційно дорожчий. З карткою тернополянина проїзд буде коштувати 6 гривень.Якщо ви оплачуєте банківською карткою або електронним квитком — 7 гривень, а готівкою 9 гривень.

Що стосується пільгових категорій, то для школярів квиток у тролейбусі коштуватиме 2 гривні 50 копійок, у маршрутці —  3 гривні.

Виконком рішення про підняття тарифів підтримав. Як стверджує міський голова Тернополя Сергій Надал, таким чином хочуть максимально вивести готівку з громадського транспорту.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (18)
Volodymyr Lishchenko
30 жовтня 2018 р. 23:27
Особливу увагу приділіть 23 маршруту машини настільки жахливі і небезпечні для життя що в них худобу страшно возити а ними перевозять людей і дітей.Перила скотчем змотані щоб трималися купи.
Володимир Кріль
30 жовтня 2018 р. 17:36
Не можна одній людині довго бути при владі, бо в неї починається манія величі. Найдорожчий проїзд в Україні, в Тернополі. Смішно, якби не було так сумно. Надал чітко розрахував, пенсіонери за нього проголосують, бо вони на халяву і найактивніші на виборах, олігархи їздять власним авто, а простяків можна доїти, вони так скоро половину повиїзджають за кордон,
Irina Oginska
31 жовтня 2018 р. 22:19
Я повністю дотримуююсь цієї ж думки. Надал зажрався, зробився дуже добрим для пенсіонерів та пільговиків, бо вони його найбільший електорат, а простим людям треба платити за це. Це виходить якщо платиш 9 гривень , то 5 за себе, а 4 за пенсіонера, що поруч їде
Сергій Курочка
30 жовтня 2018 р. 21:10
Школярам по 3 в маршрутці, при пред'явленні учнівського? Чи я помиляюся?
ruslan__avram
30 жовтня 2018 р. 21:37
Що знов майдан буде )))
Василина Тхір
30 жовтня 2018 р. 23:36
ruslan__avram, страйкувати треба це точно!
Користувач Volodymyr Lishchenko видалив(-ла) свій коментар
Volodymyr Lishchenko
30 жовтня 2018 р. 23:23
Перш ніж тарифи підняти ,підняли б якість проїзду .Так як говорили щоб запустити нові автобуси а не рухлять стара їздить.Шановний Виконком ви до 1 листопада проїдьтесь всіма маршрутка ми міста і подивіться на їхній стан
Користувач Василина Тхір видалив(-ла) свій коментар
Користувач Василина Тхір видалив(-ла) свій коментар
Користувач Василина Тхір видалив(-ла) свій коментар
Василина Тхір
30 жовтня 2018 р. 23:35
Ви жартуєте,стан маршруток в жахливому стані,а робочий графік в них обше довільний,інколи на маршрутку можна чекати пів години.Я розумію ціни ростуть на все,але чомусь нажаль зарплата на місці стоїть.Я на роботу повинна добиратись двома,а інколи трьома маршрутками,тому що з в.Великого на вул Лучаківську нічого не їде, получається пів зарплати піде тільки на те,щоб на роботу добратись
Андрій Огородник
30 жовтня 2018 р. 23:40
Та ці свині, зажрались вже... Як маршрутки по 9 грн.??? Той Надалі хоч раз їхав у 18???? Не новій Зеленій, а в жовтій.... Та там просо жах а не маршрутка... Запчастини зі стелі звисають, а як їде, то таке враження ніби запчастини по дорозі викидає... А для чого їй, вони лишні....
Андрій Огородник
30 жовтня 2018 р. 23:44
Ви перш за все приведуть в порядок транспорт, навчіть водіїв не курити в маршрутці, навчіть більш менш нормально спілкуватися і їздити, а потім проїзд.... А то на перевізників ви не маєте валиву. Канєшно, вони капають вам $, щоб ви очі закривали на основі проблеми...
Андрій Якимовський
31 жовтня 2018 р. 01:30
Це взагалі смішно, за що платити 8 гривень в тролейбусі, якщо вічно то в депо, то на перерву їздять, і чекаєш по 30-45 хвилин на нього. Надал обіцяв що будуть замість маршуток, нові автобуси, тільки 1 нову 18 бачив, а решта гниль на колесах, і їздять як хочу, і невідстежуються на детранспорті!