«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Трибухівцях збудують пам’ятник борцям за волю України (ФОТО)

Таке рішення ухвалено на загальних зборах жителів с. Трибухівці (Бучацький район).

Загальна сума проекту побудови пам'ятника борцям за волю України - 683,230 тис.грн. Крім того, схвалено проект Генерального плану Парку слави  "Борцям за волю України". Присутні на загальних зборах прийняли рішення про можливе залучення  для побудови памятника жителів села, підприємців, вихідців села, що проживають в межах та за межами України, українських діаспор, пише сайт громади.

Перший свій внесок для побудови пам'ятника  здійснив  виходець із Трибухівців, заслужений архітектор України, член НСАУ, лауреат Державної премії України в галузі архітектури Михайло Нетриб'як, який безкоштовно розробив проектну документацію.

Над проектом скультпури Архангела, що є основним елементом пам'ятника, працює український скульптор, член Національної спілки художників України, заслужений художник України  Роман Вільгушинський. Для витовлення скульптури Трибухівською сільскою радою виділено уже 98000 грн.

Біля підніжжя пам'ятника буде розміщено 5 плит з прізвищами борців за волю України, які є вихідцями із села. Перша присвячується загиблим Воїнам АТО. На ній буде викарбований портрет Ігоря Римаря. Друга плита приурочена Небесній Сотні. На третій будуть увіковічнені воїни УПА та Січового Стрілецтва - 47 прізвищ, а на четвертій - загиблі у Другій світовій війні (43 прізвища). П'ята плита присвячується репресованим.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі