«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У ТНЕУ студентки запустили соціальний челендж, який передадуть іншим університетам та містам. ВІДЕО

Дві активістки із студентського самоврядування Тернопільського національного технічного університету вирішили почати з себе та подбати про екологію. Тому придумали екологічний челендж.

На своєму факультеті вони вже встановили контейнери із роздільного сортування сміття. Кажуть, що передаватимуть естафету іншим факультетам, а потім - іншим навчальним закладам.  Розпочали акцію із зйомок соціального ролика, а якому розповідають про акцію .

- Нехай кожен студент, викладач, працівник, гість нашого університету усвідомлює важливість екологічно чистого навколишнього середовища, кажуть ініціатори челенджу. 
 

Дві активістки із студентського самоврядування Тернопільського національного технічного університету вирішили почати з себе та подбати про екологію. Тому придумали екологічний челендж. На своєму факультеті вони вже встановили контейнери із роздільного сортування сміття. Кажуть, що передаватимуть естафету іншим факультетам, а потім - іншим навчальним закладам.  Розпочали акцію із зйомок соціального ролика, а якому розповідають про акцію .

- Нехай кожен студент, викладач, працівник, гість нашого університету усвідомлює важливість екологічно чистого навколишнього середовища, кажуть ініціатори челенджу.  - Ми дуже багато спілкуємось із колегами із різних міст України та закордону. Побачили, що про екологію дбають практично у кожному навчальному закладі кожного міста. У Тернополі чомусь цю тему оминають. Ми вирішили почати із себе, - розповідає активістка Ірина Обшарська. - Ми з подругою Анастасією Паращук продумали  усю концепцію, закупили картоні баки. Фінансово нам допоміг університет.

Далі  такі ж котейнери встановлять на іншому факультетів. Через тиждень челендж мають передати далі. Перший етаа, за словами активістів, - це картовонві баки, на кінцевому ж в закладах освіти мають бути встановлені великі пластикові контейнери на вулиці. Сміття із них мають здавати у сміттєперероблювані підприємства.  Студентки кажуть, що вже до Нового року контейнери для роздільного сортування сміття мають встановити у кожному корпусі ТНЕУ. Далі челендж передадуть у інший університет. Потім - планують підключити підприємства, а якщо все вийде - підключити і інші міста.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі