«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У ТНЕУ оберуть найкрасивішу студентку 2019. Хто змагатиметься за корону?! (ФОТО)

За корону СтудМіс ТНЕУ 2019 змагатимуться:

1.Анжеліка Гарбович
Cтудентка 2 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина. Мені 18 років. Я різностороння особистість. У мене є чимало занять, які мене захоплюють. Я громадська активістка та є членом громадській організації «Поштовх вперед», що допомагає розвитку Великогаївської ОТГ. Найбільше в житті ціную сім‘ю та друзів. У вільний час займаюсь танцями, а ще доглядаю за своїми собаками (їх у мене чотири). Беру активну участь у житті університету, допомагаю 1 курсу. Дуже люблю читати. Також приділяю багато свого часу роботі, працюючи у нічному клубі PULSE.

2. Марта Муляр
Cтудентка 1 курсу, Юридичного факультету.  Мені 17 років, вважаю себе дуже активною, мрійливою та дружньою особистістю. Ще з дитинства моєю мрією було багато подорожувати, а без знання багатьох мов, культур, це дуже важко, тому і навчаюсь на такій спеціальності. Досить добре знаю англійську мову, зараз вивчаю французьку. З 3-х років мама водила мене на всі гуртки, що тільки можна, тому я доволі багатогранна. Була ведучою на багатьох заходах у Тернополі, пишу свої вірші. Люблю спорт, 10 років займалась плаванням, а зараз відвідую спортзал та багато працюю над собою. Найбільше в людях ціную порядність та чесність. Найголовніше для мене це сім’я,тому що вона мене підтримує та надихає. У свій вільний час багато фотографуюся, бо мрію стати фотомоделлю. Займаюсь спортом, адже «форма» це важливо. Максимально багато проводжу час зі своєю сім’єю та друзями. Тому, що це любов, емоції, стимул.
Стараюсь слідувати за трендами моди - це цікаво. Я імпульсивна, креативна, цілеспрямована і готова до експериментів. 

3. Ангеліна Блага
Cтудентка 3 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина. Мені 19 років і я навчаюсь на туризмі. Час від часу працюю по спеціальності, маю міжнародний та вітчизняний досвід роботи у готельно-ресторанній сфері. У шкільні роки захоплювалась танцями та театральною грою. Люблю відвідувати нові місця та знайомитись з цікавими людьми. Найбільше ціную чесність та щирість. У вільний час відвідую тренажерний зал. Мене захоплюють книги, особливо психологія. Стараюсь відвідувати цікаві заходи нашого університету, та безпосередньо факультету. Подобається фотографуватись та дивитись фільми, від яких захоплює подих.

4.  Іра Томин
Cтудентка 1 курсу факультету комп'ютерних інформаційних технологій. Мені 17 років, змалечку любила математику, ставила ціль і йшла до неї, тому точно знала в який університет і на яку спеціальність буду подавати документи. Завжди посміхаюсь, відкрита для нових знайомств, люблю ризикувати. Вільний час стараюсь використовувати з користю для себе. Постійно у пошуках чогось нового, адже вважаю, що розвиток - запорука успіху. Читання книг з гарячою чашкою чаю - найкращий відпочинок для мене. На мою думку, фізична форма для дівчини теж є важливою складовою, тому регулярно займаюсь волейболом і тенісом, а також у вільний час танцюю.

5. Іра Пачашинська
Cтудентка 1 курсу Юридичного факультету. Меніі 17 років, 12 з яких я займаюсь улюбленою справою, а саме танцями в t.a.n.g.o dance company. Вже 2 рік пробую себе у професії хореографа, працюючи з дітками. У шкільний час займалась вокалом, але через брак часу це переросло у хоббі. Люблю подорожувати та пробувати себе у чомусь новому, саме тому вирішила піти на Студ міс ТНЕУ. Свій вільний час стараюсь проводити дуже активно та з користю, стараюсь ходити в зал, також проводжу час з друзями, подорожую, беру участь у різних організаціях та проектах університету.

6. Наталя Швайко 
Cтудентка Навчально-наукового інституту міжнародних еономічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, IV курс. Мені 20 років. Вважаю себе рішучою людиною і завжди дотримую свого слова. У людях в першу чергу ціную простоту та щирість. Я вважаю, що тільки всебічний розвиток може зробити людину великою. Тому розвиваюся в різних галузях, а саме: на інтенсивному вивченні англійської мови, флористиці та фотографії. Останнім займаюсь вже декілька років, але настав час творчої кризи, через що закинула це хоббі. Зараз поступово відновлюю це захоплення. Люблю проводити час зі своїми друзями, грати в різноманітні ігри і просто гуляти.

7. Іра Волошин
Cтудентка факультету економіки та управління, 3 курс. Мені 19 років. По житті я позитивна, активна і цілеспрямована людина. Ще з дитинства була творчою дівчинкою: займалася танцями та співами. Хто ж знав що піду в економічний. Також досягла великих успіхів у спорті, адже неодноразово ставала переможницею спортивних змагань з легкої атлетики. Люблю подорожувати, хай відвідала я не дуже багато країн, але ще все попереду. Завжди любила активний ритм життя і зрозуміла, що лише завдяки плідній та клопіткій праці можна досягти свого. У свій вільний час люблю займатися співами та беру активну участь у житті університету. А нещодавно почала розвиватися у напрямку фото -  люблю зберігати щасливі миті життя людей. Також відвідую спортивний зал, щоб бути завжди у формі. А тоді, коли приходить натхнення, беру в руки олівець та малюю (особлива любов до обрисів людських тіл та облич).

8. Таня Коберник 
Cтудентка 1 курсу, факультету обліку і аудиту. Мені 17 років. Я активна, цікава , комунікабельна особистість, з якою легко знайти спільну мову. Моє хобі це гра на гітарі. Сама я з міста Луцька, але на даний час живу і навчаюсь у Тернополі. У школі поглиблено вивчала математику. Ще змалечку знала, що хочу бути економістом і йшла до своєї цілі протягом 11ти років. Закінчивши школу, я вступила до ТНЕУ, де познайомилась з багатьма цікавими людьми , знайшла хороших друзів, а також стала старостою, що зробило мене більш відповідальною та цілеспрямованою. Я можу сказати ,що у мене його практично немає. Оскільки я першокурсниця і водночас староста, то у мене накопичилось багато завдань з якими я повинна справлятися на всі сто відсотків. Невід'ємною частиною мого життя є спорт. Стараюсь брати активну участь у всіх подіях, які відбуваються навколо мене, адже спілкування з людьми надихає на нові ідеї.

9. Таня Ворожбит 
Cтудентка коледжу економіки права та інформаційних технологій. Мені 17 років, я навчаюсь за спеціальністю - фінанси. Я творча особистість - професійна бандуристка. За спиною маю досвід роботи промоутером та барменом. На даний момент працюю офіціанткою в ресторані. Сильно люблю собак,яких у мене вдома троє). У вільний час читаю книги про розвиток бізнесу та тайм менеджменту. Також люблю шопінг.

10. Вікторія Вдовиченко
Cтудентка Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин, спеціальність - міжнародна економіка, 4 курс. Мені 20 років. Активна, цілеспрямована. Я людина комунікабельна, впевнена в собі, тому люблю знайомитись з новими людьми і при потребі допомагати їм. Зараз навчаюсь в SMM-studio. Вмію боротися з труднощами, вони загартували в мені сильний та незламний характер. Кожен мій день присвячений самовдосконаленню. «Ти ніколи не дізнаєшся в чому твій талант, поки не спробуєш себе в чомусь новому», - гасло, яке веде мене все життя.» Я, та людина, яка постійно в русі. Входжу до збірної ТНЕУ по настільному тенісу, тому вільного часу в мене не так і багато. Тренерую студентів, які ходять на секцію бадмінтон.

Обирайте Студміс ТНЕУ 2019 "Інтернет симпатій" на нашому сайті: ТУТ

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Natasha Garbovich
04 грудня 2018 р. 12:00
що це таке? вже четвертий день не можу проголосувати за свою фаворитку, чи просувається певна кандидатка?
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі