«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі зявився перший приватний банк кісткового мозку

У Тернополі створено перший приватний банк кісткового мозку. Ініціативу активістів підтримала міська влада Тернополя.

18 серпня відбудеться презентація діяльності єдиного недержавного реєстру донорів кісткового мозку. Як повідомляє topnews.in.ua, його метою  є привернути увагу громадськості до проблеми лікування пацієнтів, котрі потребують трансплантації кісткового мозку від донора, який не є родичем.

"Згідно зі статистикою, тільки 25% людей можуть мати родинного донора, для всіх інших постає необхідність знайти неродинного в спеціальних реєстрах, - зазначає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. - В усьому цивілізованому світі вже існують свої реєстри донорів кісткового мозку. Вони дають змогу проводити трансплантації від неродинних донорів та рятувати життя дітям і дорослим зі складними онкогематологічними захворюваннями. На жаль, наша держава у вирішенні цього питання рухається вкрай повільно. А рахунок іде на життя... І саме завдяки рішучості, енергійності та інінцаітивності Романа та Юлії Куць, у багатьох українців з'явився шанс на життя. Ми пітримуватимемо й усіляко спрятимемо розвитку ініціативіи тернополян, котра дарує людям надію".

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Светлана Хилиниченко
08 серпня 2018 р. 18:48
3аработок от 20 000 рублей в день !!! - Вам нужен готовый, уже настроенный метод 3аработка? - Без сложных курсов, в которых вы не можете разобраться. - Без рутинной работы. - Без обмана и чтобы деньги были достойные. - Именно готовый 3аработок, а не бесполезный курс! Подробности на сaйте http://q-money.pw/ (q-money.pw)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі