«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі скандал з утриманням мобілізованого у ТЦК — там прокоментували

У соцмережах розгорівся новий скандал щодо примусової мобілізації одного з військовозобов'язаних у Тернопільській області. У неділю, 9 червня, його донька повідомила, що її непридатного до служби батька утримують у ТЦК без можливості звʼязатися з рідними.

На цей інцидент відреагувала пресслужба Тернопільського обласного ТЦК та СП у Facebook у понеділок, 10 червня, пишуть Новини Live

Утримання чоловіка в Тернопільському ТЦК — реакція військкомату

"Громадянин Талабан В.А. був призваний на службу в ЗСУ за мобілізацією згідно з чинним законодавством, в добровільному порядку пройшов ВЛК, скарг та претензій не має, про що підтвердив особисто і письмово під час перевірки представниками Військової служби правопорядку", — йдеться у повідомленні.

У ТЦК зауважили, що чоловік має свідому активну громадську позицію, патріотично налаштований щодо участі чоловіків у протистоянні російській агресії та службі в ЗСУ, тому самостійно та добровільно зробив свій вибір. 

"Ми допускаємо розбіжності в поглядах на службу в ЗСУ у Талабана В.А. та його доньки, скаргу якої він просив не розглядати, оскільки вона безпідставна та не відповідає реальній ситуації", — додали у військкоматі.

Як відомо, вчора донька чоловіка повідомила у соцмережах, що її батько є непридатним до військової служби та утримується в ТЦК без можливості звʼязатися з рідними.

null
Скриншот допису ТЦК та СП

Відповідь доньки на реакцію ТЦК

"По ситуації з моїм батьком. Почалась друга доба, як ми не можемо звʼязатися з ним, не знаємо де він. Позиція ТЦК авжеж дуже передбачувана: все ок, все по закону. 
Яке ви мали право позбавляти його звʼязку? Чому нам ніхто досі не надає інформації, де він перебуває?"
, — написала донька у дописі у Facebook.

Дівчина наголосила, що його тричі під час ВЛК повертали додому, оскільки він не проходить за станом здоров'я, а тут раптово мобілізували. Вона припускає, що батька могли змусити підписати згоду на мобілізацію.

"Яку користь він вам має принести на фронті, якщо він має купу проблем зі здоров’ям?! Ідіть колядуйте з повістками по тренажерних залах, по елітних ресторанах і курортах в Буковелі, який вам толк з хворих?! Розбіжності в поглядах це коли я керуюся законом, а ви виконанням плану?", — додала вона.

null
Скриншот допису доньки
 
Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі