«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі розгорнули тридцятиметровий прапор України

15 міст України, сьогодні – Тернопіль. Напередодні Дня Незалежності 30-метровий стяг під назвою “Прапор Єдності” привезли до нашого міста. Зранку передали його нашим активістам друзі зі Львівщини.

Продовжили естафету вже в обід. На головній площі міста зібрались активісти та небайдужі тернополяни. Під гімн України пройшли центром до тернопільського ставу. Долучались навіть діти. Марті, до прикладу, лише дев’ять, та вона взяла участь в акції. На прапорі написала “Слава Україні”.

Прийшла дівчинка разом із мамою. Пані Ірина ж на стязі закарбувала фразу – “Тільки перемога”. Каже, цей вислів для їхньої сім’ї має неабияке значення, адже, каже, її чоловік захищає рідну землю.

Організатори запевняють, така акція – це маленьке свято для містян і хороша можливість вкотре нагадати, що Україна єдина, а український народ – незламний, каже представниця ГО “Справа громад” (м. Козова) Галина Шупер.

Присутні переконані, такі заходи – на часі. Адже існує загроза проросійського реваншу. Зазначають, ми повинні розуміти, що Україна понад усе. І лише в наших силах змінити її майбутнє.

Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна зауважує, що українцям необхідно об’єднуватися заради збереження нашої державності.

Долучився до заходу і Дмитро Гайдуцький – ветеран-доброволець. Він переконаний, що такі акції потрібні для єднання духу, для єднання українців. Щоб українці розуміли, що Україна повинна бути понад усе. Поза політикою, поза особистими інтересами.

Тернопільські активісти передадуть 30-метровий стяг до Хмельницького. Звідти його повезуть у Київ, щоб 24 серпня на День Незалежності України пронести під час урочистого маршу. Адже саме цей стяг є символом єдиної України.

 

Джерело | Т1 Новини

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі