«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі роблять безкоштовне ендопротезування: хто може скористатися послугою

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги успішно функціонує центр з ендопротезування. В межах програми «Здоровʼя громади» там безкоштовно проводять операції із заміни кульшових та колінних суглобів.

Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.  

Щоб скористатись пільговою послугою, необхідно подати пакет документів, детальний список якого можна отримати у міському центрі ендопротезування за адресою: вул. Шпитальна, 2.

Згідно з програмою Тернопільської міської ради «Здоровʼя громади», пріоритет у протезуванні мають жителі тернопільської громади, зокрема особи з інвалідністю, захисники та ветерани.

Довідка: ендопротезування – це заміна пошкодженого суглоба штучним високотехнологічним протезом, який повністю повторює фізіологічну форму та Функціональність здорового суглоба. Операція з ендопротезування дозволяє пацієнту повністю відновити рухливість суглоба, позбутись болю, виправити деформацію нижньої кінцівки.  Тривалість реабілітації залежить від віку пацієнта та типу хірургічного втручання з заміни суглоба.

Пацієнти, які потребують заміни суглобів, можуть звернутись у міський центр ендопротезування за консультацією щопонеділка.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі