«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі оприлюднили відео як дорослий чоловік на стадіоні б'є підлітка

У мережі Фейсбук, у групі Тернопільські плітки користувач Тетяна Яворська опублікувала відео, як дороослий чоловік б'є підлітка.

 

Відео протяжністю тільки 11 секунд. І з картинки видно як дорослий чоловік б'є підлітка на стадіоні. 

Автор відео підписала : "Жесть! Що твориться? Троє дорослих людей, вирішили що можуть бити по голові підлітків за куріння цигарок". 

Користувачі соціальних мереж розділилися на два табори, одні захищають дитину, стверджуючи, що не можна проявляти насилля, і не має значення, що хлопець зробив не так, інші ж на боці чоловіка і стверджують, що відео не показує усієї картини, можливо підліток поводив себе негідно. 

Аллуся Аллуся Якось тяжко оцінити, що ж там насправді коється, якщо на відео нема звуку. А можливо хлопці спочатку щось глобальніше зробили, ніж просто курили? Хоч це і не виправдовує саме рукоприкладство, але ж...

Nadiya Melnychyko Ці гівнюхи трощать все , клумби в парках ,дерева , фонтани! До речі хто продае цигарки не повнолітнім! І ще на майбутнє автору , звук вмикайте !

Таня Яворська Маріана Заремба Зняла моя мала. Ці люди що били, їй погрожували, залякували! Сьогодні знову були погрози!

Таня Яворська Nadiya Melnychyko я написала що знімала відео моя мала дитина, ці люди побачили і їй пригрозили, залякали!!! Я також не завжди хочу сприймати цю страшну реальність, де можна просто забивати людину! Але так є, це існує! І поліція була викликана, відео прийнято як доказ, навіть без звуку!

Таня Яворська Читаю коменти і дивуюсь! Виходить так, якщо ти підліток, то на тебе можуть звалити все, пофіг хто ти і як тебе звати, ти просто підліток і ти вже в списку гівна бо ти підліток, і навіть мови не може бути! Ти підліток!!! Тебе можуть забивати на вулиці, бо якісь там підлітки щось потрощили, когось побили! Тобі виправдання немає, бо ти підліток, ти ніхто, ти лузер! Ну і куди світ котиться? Люди підтверджують агресію, жорстокість! Д ивлячись на відео, пишуть , так треба!! Жах! Ой боже! Підліток курить! Яке ж він має право, тре йому за це в голову дати! Біда, люди виправдовують жорстокість((((

Natali Kulyk-Trubych Заяву батьки мають написати на таке самоуправство. Викликай поліцію навіть як тобі щось сказали , але ніяк не рукоприкладство . Я б затаягала за таке по судах.

Офіційних коментарів з поліції щодо даної ситуації поки що немає. 

Відео за посиланням тут. 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Dmytry Zkhohof
26 травня 2020 р. 15:54
Чому 11 сек? Є ж і повне відео: https://vk.com/wall-174969177_6184
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі