«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі облаштують безкоштовний масажний кабінет для дітей з інвалідністю

Кабінет для реабілітації дітей-інвалідів планують відкрити у приміщенні благодійного фонду «Карітас». Відкрити кабінет запланували до 25-ти річчя заснування фонду.

Отримати безкоштовну допомогу зможуть дітки будь-якого віку. В подальшому, як планують організатори, допомогу надаватимуть і молоді з особливими потребами, пише 20 хвилин 

На облаштування реабілітаційного кабінету виділяють кошти різні громадські організації та благодійники Тернополя. В майбутньому кабінеті проведуть ремонт та встановлять спеціальну кушетку.

- Спочатку ми зможемо надавати допомогу діткам з дитячого садочку №34, де є багато діток з обмеженими можливостями, а вже пізніше ми надаватимемо допомогу усім, хто має у цьому потроебу, – розповідає власниця масажної студії Body Line Оксана Петришин.

Як розповідає керівник благодійної організації отець Андрій, вже багато благодійних проектів вдалося організувати у Тернополі. Силами волонтерів та небайдужих людей у місті запрацювало «соціальне таксі», малозабезпечені можуть отримати допомогу та підтримку, бездомні люди можуть отримати медичну допомогу. 

- У Тернополі є 1101 дитина з інвалідністю і цей проект спрямований саме на їх підтримку, – розповідає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра. – Наша мета – розширити коло благодійних організацій та фондів, які допомагають потребуючим людям.

Всіх небайдужих тернополян закликають долучитися до проекту, щоб вже найближчим часом діти з особливими потребами могли відвідувати масажний кабінет.
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі