«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі хочуть побудувати сучасний громадський туалет за 300 тисяч гривень

Тернополяни неодноразово нарікали на недостатню кількість громадських вбиралень в центральній частині міста. Проте, вже в наступному році сучасний туалет можуть збудувати в парку "Топільче".

Відповідний проект зареєстрували в Бюджеті участі. Проект № 7 "Громадський туалет" зараз перебуває на розгляді, пишуть Тернополяни

Бюджет ініціативи – 300 тисяч гривень.

– В парку є лише біотуалети, в яких не забезпечений доступ маломобільних груп населення і ними не можуть користуватися мами з маленькими дітьми, – зазначають автори.

Пропонується встановити туалет в гідропарку "Топільче". Запропоновано туалет з такими приміщеннями: універсальна кабінка для маломобільних груп населення та з пеленальним столиком для немовлят, жіноча кабінка, чоловіча кабінка та технічне приміщення.

Також проект передбачає підігрів приміщення в холодний час року та вентиляцію для комфортного перебування в ньому.

Автори проекту зазначають, що всі сантехнічні прилади повинні бути антивандальними, виготовлені з нержавіючої сталі, поверхні виконані з матеріалів, які відрізняються підвищеною зносостійкістю та легко миються.

Нагадаємо, що уже третій рік поспіль у найбільших містах України жителі мають право брати участь у розподілі місцевого бюджету. Містяни можуть подавати на голосування свої проекти. Основним критерієм є користь для громади міста.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні та спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.

З 1-го по 30 вересня у Тернополі відбувалося подання проектів. Ще тиждень вони перебуватимуть на розгляді.

Далі затверджені проекти переходять на етап загальноміського голосування, яке триватиме до 7-го листопада. Оголосити переможців мають до 31 грудня. Реалізація проектів відбуватиметься у 2019 році

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі