«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі двоє водіїв маршруток отримали по 17 тисяч гривень штрафу

По 17 тисяч гривень штрафу отримали двоє тернопільських водіїв маршрутного таксі. Відповідне рішення прийняв Тернопільський міськрайонний суд. Кермувальники перевозили у салоні транспорту більше пасажирів, ніж передбачено місць для сидіння.

Як зазначено у постанові суду від 8 червня, близько 17-ї години 28 травня по вул. Микулинецька, 27 водій Андрій С. перевозив пасажирів автобусом на міському маршруті №18 29  пасажирів, у той час як у реєстраційному документі на цей ТЗ передбачено 20 місць для сидіння.

У судовому засіданні водій вину визнав. А суд, проаналізувавши матеріали справи, прийшов до висновку про наявність ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 44-3 КУпАП “Порушення правил щодо карантину людей”.

Мовляв, водій не повинен своєю поведінкою нести суспільну небезпечність. А неповага та зухвале ставлення до вимог законодавства України, яке регулює відносини в сфері запобігання поширенню на території України особливо небезпечної інфекційної хвороби коронавірусу COVID-19, створює загрозу життю і здоров`ю оточуючих громадян.

Відтак визнав його винуватим у вчиненні адмінправопорушення та дав 17 тис. штрафу.

За подібне порушення притягнули водія маршрутки №18. Як зазначено у постанові суду від 25 травня, близько 18-ї години 13 травня на вул. Микулинецькій водій Іван І. перевозив 39 пасажирів, а передбачено в реєстраційних документах 20 місць для сидіння.

У суді водій також вину свою визнав. Суд, проаналізувавши матеріали справи, також прийшов до висновку про наявність в діях чоловіка ознак правопорушення за ч.1 ст. 44-3 КУпАП, визнав винним та дав штраф.

На сьогодні рішення законної сили не набрали. Але й інформації щодо оскарження постанов на “Судовій владі” також наразі немає

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі