«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі благодійник перерахував 124 тисячі на лікування та реабілітацію хворої дитини

Тернопільська родина Ірини та Михайла Саверіних виховують довгоочікувану донечку Міланку. Та на жаль, подружжя з народження дівчинки бореться за її життя та здоров'я кожен день.

"Щоразу дякуємо Богу за кожного із Вас хто з'явився у нашому і Міленкиному житті , за добродія п.Олега , який повірив в нашу донечку і на передодні її дня народження зробив величезний подарунок у розмірі 124 тис.грн, пише сайт Тернополяни

Щиро дякуємо за переживання , віру та щиру молитву, - написала мама дівчинки Ірина Саверіна. - І так , вже майже середина літа , за цей час ми працюємо не покладаючи рук . Щоденні заняття вдома і 3 рази на тиждень з нами займається реабілітолог - масаж , ЛФК , розробка , розтяжка... Встановили шведську стінку для занять. Розпочали пошук спец. кріселка з партою ( щоб садити Міленку в правильному положенні + вивчати предмети) і дякувати Богу в той самий день знайшли - чекаємо повідомлення про отримання ( звіт і подяку надам ).Днями спілкувалась зі спеціалістом з Китайської клініки , була вражена тим , що за нами скучають , дуже чекають на зустріч і просять берегти Міленку і всіх рідних від пандемії. Нажаль , нас Китай не може ще прийняти на лікування , так як для нашої країни в'їзд заборонений - закритий . Ми щиро віримо , що з Божою допомогою все таки нам це вдасться і в скорому часі ми знову розпочнемо такий важливий курс лікування.Божого Благословення кожному із Вас".

Реквізити МІЛЕНКИ
Карта Приват Банк
————————————
5168 7573 7706 7758
Саверін Михайло ( батько).

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі