«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернополі автошколу без акредитації закрили на карантин до 22 червня (відео)

Тернополяни уже писали сьогодні, що у Тернополі на вулиці Польового автошкола працює більш як півроку без акредитації, та продовжує набирати учнів. Натомість усі , що вже провчилися не мають змоги отримати водійські права.

У Тернополі, на вулиці О.Польового 5В, на площі 1680 квадратних метрів, з 1975 року розташована Тернопільська обласна автомобільна школа Всеукраїнської спілки автомобілістів - таку назву заклад має сьогодні. 

Днями, навколо цієї автошколи  у Тернополі, де свої навички водіння та теоретичні знання отримували більшість місцевих жителів, розгорівся неабиякий скандал.

Вихованці школи, які успішно заплатили за навчання та закінчили автошколу не можуть здати іспити у сервісному центрі та отримати права, юо дана автошкола не акредитована. 

Сьогодні, під стінами автошколи на Польового зібралися кілька десятків учнів та їх батьків, люди викликали поліцію та написали колективну заяву. 

"Як ми тільки прийшли то побачили, як з території автошколи виїжджає учбовий автомобіль з учннем та інструктором, хоча на дверях відразу ж повісили оголошення, що у зв'язку з карантином автошкола не працює аж до 22 червня- каже тернополянка Оксана, яка також не може півроку отримати свої права". 

На місце події приїхали працівники поліції та підтвердили, що у базі даних сервісних центрів даної автошколи немає, бо вона не акредитована. 

"Щойно ми спілкувалися з правоохоронцями як нам пояснили, автошкола подала неправильні документи, тому її не акредитували, але ж можна було за півроку подати ще раз і правильно, чому директор цього не зробила, не можу знати, та факт залишається актом, школа без акредитації, продовжує набирати учнів, а ті , що успішно закінчили, не можуть здати іспити , щоб отримати права, - коментує батько однієї із учениць Петро Рожко". 

Дотелефонуватися до пані Галини нам не вдалося за її мобільним відповіла інша жінка та повідомила, що пані Галина Греськів, яка і є керівником автошколи перебуває на похоронах. Ми надамо коментар керівника закладу, як тільки вдасться зв'язатися з нею. 

Детальніше у відео Файне місто. 

 

 

 

Джерело

 

  •  
Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі