«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У тернопільському виші на честь студента, який загинув в зоні АТО, відкрили меморіальну аудиторію. Фото

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відкрили меморіальну аудиторію на честь Степана Стефурака. Чотири року тому студент загинув в зоні проведення АТО.

Хлопець був активним учасником Революції Гідності, бійцем 5-го Окремого батальйону Добровольчого українського корпусу, наймолодшим бійцем «Правого сектору» —  Степан Стефурак із Топорівців Городенківського району на Івано-Франківщині воював потай від своєї родини, пише Доба

У 2015 році на пам'ять про Степана біля входу в університет повісили меморіальну дошку, а сьогодні, 10 жовтня, назвали одну з аудиторій на його честь.

Як розповіла керівник відділу у справах молоді Оксана Децик, аудиторія повинна нагадувати студентам за що загинув герой.

— Стенди вирізняють аудиторію серед інших. Хотіли б так, щоб не виглядали нудно. Стенди розповідають про те, як виглядали воїни впродовж від княжих часів до сучасного воїнства і це завжди цікаво. Також ми використали цитати Івана Пулюя та Івана Франка. Варто відкривати такі пам'ятні дошки та аудиторії тому, що саме вони нагадують нам про героїв, які захищають нас, — зауважила керівник відділу у справах молоді Оксана Децик.

Додамо, що Степан Стефурак загинув 22 вересня 2014 року. Машина, у якій хлопець з побратимами їхав у розвідку до селища Піски, потрапила під обстріл. Авто з’їхало з дороги в поле, але там підірвалося на міні

Степана поховали на цвинтарі у рідному селі поруч із могилою Січових стрільців. «Зі щитом або на щиті» – пише на його пам’ятній стелі. Саме такий напис ще за життя хлопець зробив на своїй сторінці у соцмережі.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі