«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Тернопільській міській раді розповіли, чи вдався експеримент із кільцем на Крушельницької. ВІДЕО

Упродовж місяця у Тернополі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького - Соломії Крушельницької тимчасово облаштоване кругове кільце.

Таке рішення прийняли для розвантаження руху та зменшення кількості ДТП на цій ділянці. Якщо ж кругова схема виправдає себе, на цьому місці встановлять постійне кільце.

Думки тернополян з цього приводу розділились. Одні вважають, що його слід зробити постійним, адже зменшилась кількість ДТП. А інші кажуть, це кільце облаштовано не за правилами, тобто не так як за кордоном.

На даному етапі тут встановили пластикові блоки, нові дорожні знаки та тимчасову розмітку. Експеримент з кільцевим рухом продовжується, наразі працівники відділу технічного нагляду очікують погодження проекту в поліції.

"На даний час експеримент продовжується. Залишилися тільки технічні питання, це в першу чергу: внести у проектну документацію заміну контактної мережі, заміну і демонтаж опор, влаштування бордюрів і після погодження проекту в поліції, коли пройде експертиза, буде заключення угоди з підрядником на облаштування постійної схеми разом з кільцем", - каже начальник відділу технічного нагляду міської ради Олег Вітик.

Остаточне рішення буде згодом, тим часом водіїв просять бути обережними і звертати увагу на розмітку та дорожні знаки.

Софія Колесник, "Т1 Новини"
http://ternopil1.tv/

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі