«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Польщі ще на католицьке Різдво безвісти зник заробітчанин з Тернопільщини (фото)

Рідні Івана Сороки, мешканця села Стриганці Бережанського району, що на Тернопільщині, просять небайдужих допомогти. 45-річний чоловік поїхав на заробітки в Польщу і пропав.

Востаннє на зв'язок він виходив ще 25 грудня минулого року, на католицьке Різдво. Телефонував з чужого номера і повідомив, що перебуває у безвихідній ситуації.

Тоді, у розмові з племінницею, він розповів, що перебуває на автовокзалі у Любліні, говорив, що не знає як бути далі, адже у нього не було ні грошей, ні документів.

Що трапилося із заробітчанином наразі невідомо. Згідно отриманої інформації, ані у польську поліцію, ані в консульство він не звертався.

Родичі безвісти зниклого заробітчанина просять відгукнутися усіх, хто бодай щось знає про місцеперебування Сороки Івана Васильвича. Інформацію можна повідомити за номерами телефону: + 380971013342 (Марія), +48518218556, або в поліцію м. Люблін.

“Останній дзвінок, набраний з чужого номера, пролунав від нього до племінниці 25 грудня 2020 року. На той момент він повідомив, що знаходиться на автовокзалі і не знає, що в подальшому йому робити, так як залишився без жодних документів, телефону та грошей. В Українському консульстві в Любліні заява від нього не поступала”, – пишуть у соцмережі «Фейсбук» рідні мешканця Тернопільщини.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі