«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Почаїв приїхав головний піп московської церкви: місто оголосили зоною поліцейського контролю

4 серпня, напередодні свята Почаївської ікони Божої Матері, очільник Московського патріархату Онуфрій очолив всенічне бдіння у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, передає ЗЗ

Предстоятель прибув у Почаїв для участі в урочистих богослужіннях з нагоди 425-річчя перенесення чудотворної ікони в Почаївський монастир.

Митрополит Онуфрій очолив акафіст перед чудотворним образом та всенічне бдіння у Преображенському соборі Лаври. Предстоятелю співслужив сонм архієреїв, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, братія Лаври у священному сані та численне духовенство з різних єпархій. За всенічним бдінням молились тисячі вірян.

За богослужінням піднесли особливі молитви про мир в Україні, про Божий захист від жахіть війни та утішення всіх постраждалих.

Завтра Блаженніший владика очолить Божественну літургію у цьому ж соборі обителі.

Тим часом Почаїв на три дні, з 3 по 5 серпня, оголошено зоною поліцейського контролю. Як повідомили у поліції Кременеччини, у місті буде обмежений рух транспортних засобів, обмежена чисельність учасників, які можуть перебувати в культових спорудах, а також доступ до населеного пункту та місця проведення обряду громадян як в пішому порядку, так і на автомобільному транспорті.

Довідково:

Почаївський образ Богородиці у 1597 році віддала обителі Анна Гойська – після того, як по її молитвах до Божої Матері прозрів сліпонароджений брат Филип. Поміщиці Анні ікону подарував грецький митрополит Неофіт на знак вдячності за гостинність. З того часу Божа Матір явила від Свого образу багато чудес. Святкування 5 серпня (23 липня за старим стилем) встановлене на згадку про одне з них – порятунок Почаївського монастиря від татар влітку 1675 року, коли Богородиця з’явилась над оточеною загарбниками обителлю та розігнала ворогів.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі