«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У громадських місцях Тернополя хочуть заборонити вмикати російські пісні

У Тернополі «Правий сектор» підготував звернення у міську раду щодо заборони на звучання російськомовної музики. Активісти пропонують заборонити вмикати такі пісні у громадських місцях у період з 6:00 до півночі.

На думку активістів, російськомовна музика «обурює людську честь та гідність ветеранів російсько-української війни та свідомих жителів Тернополя, а також сприяє культурній експансії Московії в Україні».

«Вже 4 роки Україна бореться за збереження територіальної цілісності та веде війну з російським агресором. Війна значною мірою є наслідком нищення української свідомості. Росія щорічно витрачає мільярди на асиміляцію українців в Україні. Домінування російської мови у медіапросторі – це найпотужніший інструмент культурної війни з Україною, яка згодом переросла у збройний конфлікт на Сході», – заявили активісти.

У «Правому секторі» нагадали, що в 2016 році в Тернополі заборонили виступи та пісні 14 виконавців, які потрапили до відповідного списку СБУ. Водночас, заявили активісти, до міста їдуть артисти, які виступають чи виступали на окупованих територіях в Росії під час війни на Сході.

Відтак, тепер у заяві вони вимагають заборонити пісні російською мовою у громадському транспорті, закладах харчування, розважальних центрах та інших громадських місцях Тернополя.

Джерело: zik.ua

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі